O nás.

Vítejte na stránce podlahy Blansko, Vašeho spolehlivého partnera v oblasti podlahářských řešení již od roku 2008. Rádi bychom se s vámi podělili o příběh naší firmy a proč jsme tou nejlepší volbou pro Vás a Vaše podlahové potřeby.

Naše cesta začala před více než deseti lety, kdy jsme si uvědomili, že na trhu chybí firma, která by nabídla kompletní servis v oblasti podlah. Chtěli jsme být tou firmou, která zákazníkům poskytne komplexní služby od prvního zaměření po samotnou realizaci. A tak se zrodila myšlenka Podlahy Tišnov.

Naším zákazníkem je každý, kdo hledá kvalitní podlahové řešení a profesionální servis. Ať už jste majitel domu či bytu, který touží po nových podlahách nebo developer hledající spolehlivého partnera pro svůj projekt – jste u nás na správném místě.

V čem se lišíme od ostatních firem?

Jsme si jisti, že to spočívá ve třech klíčových faktorech

  • Specializace

    Specializujeme se na vinylové rigidní podlahy a dřevěné podlahy prověřených výrobců, jako jsou Barlinek, Parador, Wineo, Camino, Gerflor a další. Díky naší specializaci můžeme zákazníkům nabídnout nejlepší řešení pro jejich potřeby.

  • Kompletní servis

    Nabízíme kompletní podlahářský servis od A do Z. Od prvního zaměření až po samotnou realizaci se o vás postaráme s péči a odborností.

  • Pečlivost a férový přístup

    Každý projekt je pro nás jedinečný. Přistupujeme k němu s plným nasazením a touhou splnit vaše přání a představy. Naším cílem je spokojenost zákazníka – to je to, co nás motivuje a posouvá kupředu.

Proč si tedy vybrat právě podlahy Blansko? Protože jsme tu pro Vás! Jsme firma s dlouholetou tradicí na trhu, která nabídne nejen širokou škálu produktů od renomovaných výrobců, ale také osobní přístup a odborné poradenství.

Děkujeme, že jste si našli čas a navštívili naše stránky podlahy Blansko a těšíme se na setkání s Vámi v našem podlahovém studiu nebo při konzultaci u Vás doma či v kanceláři.

Tým Podlahy Blansko.